KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 15643151
nr 1564 3151
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
Carborundumetsning, Alain Berck-Vitz (f. 1943), Signerad, numrerad 1/15, bladets mått: 58x45 cm, yttermått inklusive ram: 62x50 cm
Alain Berck-Vitz, fransk konstnär född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 september 2023
kl 20:42:16
18/9 18:53:51
Alain Berck-Vitz
nr 1564 3151
Alain Berck-Vitz
(f. 1943), Frankrike
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 18 september 2023 |
| 18/9 18:53:51 | 1 | Vinnande bud |